Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Компанія sony постійно оновлює і оптимізує свої ексклюзивні ігри, спочатку випущені для ps4, для консолі поточного покоління playstation 5. Пригодницька гра від третьої особи horizon zero dawn, яка чудово виглядала у своєму первісному вигляді на ps4 і ps4 pro, тепер отримала невелике оновлення, яке дає набагато більше, ніж можна було б припустити через його крихітний розмір. На youtube каналі digital foundry було протестовано оновлення horizon zero dawn для ps5, і тим хто є шанувальником гри безумовно варто подивитися викладений в мережу ролик.

Після патча для ps5 гра відмінно працює зі швидкістю 60 кадрів в секунду, зберігаючи при цьому високу роздільну здатність 4k. Ігровий процес безумовно виграє від набагато більш плавною частоти кадрів, дозволяючи гравцеві швидше реагувати на події, що відбуваються на екрані. Аналітики з digital foundry також виявили, що проблема з потоковою передачею текстур з високою роздільною здатністю, яка була сильно помітна в версії гри для playstation 4, більше не проявляється на playstation 5, можливо, через її набагато більш швидкісного твердотільного накопичувача.

Немає сумнівів в тому, що після оновлення для ps5 horizon zero dawn виглядає краще, ніж раніше. Фанатам, з нетерпінням чекають наступника популярної ексклюзивної гри для playstation, обов’язково варто знову пройти horizon zero dawn в очікуванні появи наступної частини horizon forbidden west, вихід якої запланований на 18 лютого 2022 року.