У захоплюючій кампанії гри call of duty: vanguard гравці стануть свідками зародження спецназу. А вмногопользовательских режимах ви самі станете спецназівцем.приготуйтеся до тактичних поєдинків в грі за оперативників з різних армій світу – це початок нової епохи багатокористувацької гри. Ми раді поділитися з вами тим, що call of duty: vanguardпривнесе в багатокористувацькі режими 5 листопада. Навряд чи вам доведеться таке пропустити, і, на щастя, гравцям playstation доведеться довго чекати, щоб зібрати загін і відправитися в бій.

дати проведення бета-тестування call of duty: vanguard ще до виходу гри 5 листопада у вас з’явиться можливість опробоватьмногопользовательские режими в бета-тестуванні гри call of duty:vanguard, а для власників playstation ця подія вже не загорами.

Бета-тестування розтягнеться на два вихідні:

перші вихідні-ранній доступ на playstation доступно для гравців, які оформили попереднє замовлення call of duty: vanguardна playstation 5 і playstation 4: початок – о 20:00 (мск) п’ятниці,10 вересня, кінець – о 20:00 (мск) понеділка, 13 вересня.* тобто вже в ці вихідні, так що швидше переходите в playstationstore і предзагружайте гру.

У перші вихідні вас чекають захоплюючі багатокористувацькі ігри: випробуйте новий режим champion hill або такі класичні режими, як «командний бій», «першість»,«підтвердження». А ще спробуйте patrol-новиймногопользовательский режим із завданнями, в якому потрібно постоянноперемещаться. У перші вихідні вам будуть доступні трімногопользовательскіх карти: hotel royal,red star і gavutu, які охоплюють три різних фронти другої світової в триразових бойових умовах.

Ранній доступ надається тільки гравцям playstation, так щооформляйте попереднє замовлення гри, передзавантажуйте її і одним з первихпогружайтесь в багатокористувацькі режими call of duty:vanguard.

другі вихідні-відкрите бета-тестування на

Продовжуйте в тому ж дусі і під час других выходнихбета-тестування vanguard, які будуть повністю відкриті длявсех гравців playstation**. Другі вихідні пройдуть з 20:00 (мск) четверга, 16 вересня, по 20: 00 (мск) понеділка, 20 вересня. Зановостями стежте на сторінках call of duty в соціальних мережах помере наближення до цих дат.

на сайті call of duty blog зазначено, що другі вихідні будуть кроссплатфоменние, не тільки для гравців playstation. В залежності від платформи, другі вихідні пройдуть з 20:00 (мск)четверга, 16 вересня, по 20:00 (мск) суботи, 18 вересня. Більш детальна інформація з’явиться наступного тижня.

Крім можливості в числі перших гравців іспитатьмногопользовательские режими call of duty: vanguard, такожучасники бета-тестування багатокористувацької гри (етокасается як учасників раннього доступу, так і учасників открытогобета-тесту), які досягли 20 рівня,отримають в подарунок креслення зброї, яким вони зможуть скористатися в call of duty: vanguard, в деньвыхода 5 листопада, і в call of duty: warzone, коли нова картавыдет в кінці року.

І, нарешті: у більшості випадків вам не потрібна підпискаplaystation plus для участі в бета-тестуванні під час обох етапів бета-тестування.**

Щоб оформити попереднє замовлення vanguard для playstation 5 і playstation4, натисніть тут.

І хоча бета-тестування багатокористувацьких режимів дасть ігрокампредставленіе про те, що їх чекає 5 листопада, це все одно лише малаядоля багатокористувацьких сюрпризів, які чекають вас в call ofduty: vanguard в день її виходу.

що вас чекає: розраховані на багато користувачів режимипропозиції першого дня на самому початку гравці playstation примітять дещо – в перший жедень в грі call of duty: vanguard їх чекатиме маса цікавих пропозицій для багатокористувацької гри.

Шістнадцять основних карт плюс чотири карти для режиму championhill – можна буде скільки душа забажає вивчати навколишній світ, пробиратися по коридорах і захоплювати бойові зони.

Ось яким буде перший день для гравців багатокористувацької ігрив vanguard-ці карти охоплюють найрізноманітніші місця і можутьвикористовуватися в самих різних ігрових режимах.

нові режими: champion hill, patrol крім режиму champion hill – динамічного і хаотичного турніру дляодного, двох або трьох гравців-в vanguard з’явиться ще одинновий режим: patrol. Цей режим із завданнями заснований на режимі«опорний пункт», тут є зона очок, яка постійнопереміщається, тому оперативники завжди в русі.

Перераховані вище новинки доповнять такі класичні режими, як«командний бій», «підтвердження», «першість», «знайти іунічтожіть» та інші.

грайте, як вам захочеться, з системою ритму боїв вперше в серії call of duty нова система ритму боїв дозволить вамсамим вирішувати, як вам грати, надавши на вибір три різнихкатегорії ритму гри: тактична гра, штурмова і бліц. Обирайтетактичну гру для класичних баталій 6-на-6, з якими вихорошо знайомі. Якщо хочете підвищити ставки, вибирайте штурмову гру. Бажаєте швидких і шалених битв? тоді бліц-то, чтовам потрібно: нестримні баталії в м’ясорубці з великим числомигроков.

Або можна вибрати» все ” ритми гри і випробувати кожен по черзі.вирішуйте самі.

загони кланів і командні нагороди просувайтеся по службі завдяки новій системі кланів. У кланів свій прогрес, значки і пов’язані з бойовим пропуском нагородидля всієї команди-дістанеться і вам, і вашим товаришам.

«створи клас ” і збройова система збройової, вперше представленої в грі modern warfare (2019 рік), отримала оновлення: тепер в ній з’явиться возможностьустановіть до десяти модулів на одну зброю, що створює тисячідополнітельних можливостей вплинути майже на всі події та ігрові події.

Поліцейські щити теж повертаються разом з двома видами холодної зброї: табельним ножем і багнет-ножем для зброї, у якого є відповідне кріплення. На деякі види зброї також можноустановіть «акімбо ” для посилення вогневої потужності в ближньому бою.

чуйна навколишнє середовище, нові бойові маневри чуйна навколишнє середовище в call of duty: vanguard дозволить вампробивати дірки в легко руйнуються місцях,вибивати двері з вікнами, ламати плитку і просто не залишати каменя на камені на полі бою.милуйтеся, як пил піднімається клубами, коли під час перестрілки вони відскакують від різних поверхонь.

А система укриттів дає нові ідеї для стратегій: по-перше –оперативник зможе поставити зброю на вертикальну або горизонтальну поверхню, як можна було це робити в попередніх іграх. По-друге-вогонь наосліп; стріляйте по ворогах, невисовиваясь з укриття, щоб не наражати себе на небезпеку, нотолько доведеться пожертвувати влучністю.

перки і вміння перки оперативників і зброї (тепер ми їх називаємо «вміння»)повертаються. Вибирайте “легкість«, щоб рухатися швидше, або» кураж”, щоб оперативник міг стріляти під час бігу. А заодно почекайте польові модифікації.

стати одним з батьків-засновників спецназу

Оперативники в call of duty: vanguard – представники самих різнихстран, культур, народів і верств суспільства. Зусиллями досвідченихсценаристів студії sledgehammer і знавців другої світової війни ці вигадані персонажі оживуть на ваших екранах.

докладні передісторії і коронні фрази оперативників докладні передісторії оперативників розкриють вам всі таємниці минулого. Чекайте ще більше реплік від персонажів: сістемакоронних фраз ще більше розкриває їх особистості, чого ще ніколи раніше не було.

розвиток оперативника і вибрана зброя заробляйте очки досвіду оперативника-вони не пов’язані з основними елементами досвіду, зброї, бойового пропуску або клану – і відкривайте нові косметичні предмети, образи, візитки, прийоми добивання імногое інше – досить просто грати за окремо взятого оператора. Вперше в серії call of duty у кожного оперативникапоявітся своє обране зброю; вибирайте його і получайтедополнітельние окуляри досвіду.

відзначте цей день в календарі готові вступити в бій? оформіть попереднє замовлення сьогодні, передзавантажитиігру прямо зараз і отримаєте доступ до багатокористувацького режимуcall of duty: vanguard в рамках раннього доступу до бета-тестуванняна playstation на вихідних, починаючи з п’ятниці, 10 вересня. Щоб отримати більше інформації, підписуйтесь на сторінки @callofdutyі @shgames в twitter, instagram і facebook.

Боріться на всіх фронтах.

*список підтримуваних платформ і терміни початкуБета-тестування багатокористувацького режиму не є остаточними. Перейдіть на сайт www.callofduty.com, щоб дізнатися подробиці.тривалість відкритого бета-тестування-мінімум 2 дні.тільки протягом обмеженого часу, поки коди раннього доступу кбета-тестування є в наявності. Потрібне з’єднання з інтернетом.** власникам ps4 ™ і ps5 ™ в японії необхідно придбати гру.* власникам ps4 ™ і ps5 ™ з німеччини буде потрібно підписка ps plus через вікові обмеження.