У зв’язку з виходом двомірного платформера flynn: son of crimson наplaystation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam, humble store)видавець humble games і студія studio thunderhorse опублікували новий трейлер. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів (для передплатників playstation plus до 23 сентябрядействует знижка в розмірі 10 %), в microsoft store — 20 доларів(до 22 вересня діє знижка в розмірі 10 %, також гра увійшла вкаталог xbox game pass ultimate), а в eshop — 1 799 рублів (до 22сентября діє знижка в розмірі 10 %).

Відправляйтеся в подорож, повне захоплюючих пригод, непередаваних відкриттів і моторошних таємниць в намальованому вручнюдвухмерном екшен платформері flynn: son of crimson.

Хлопчик на ім’я флінн живе на розантику-колись прекрасномострові, нині розореному недавньою війною зі скверною. Сили скверниснова піднімають голову, і майбутнє країни під загрозою. А міфіческойзащітніце розантікі самій необхідна допомога: її духи-стражіпохіщени, і хтось повинен їх повернути. Відправляйтеся разом сфлінном в довгу подорож, де ваші сили не раз піддадуться випробуванню, і дізнайтеся, чи здатні ви протистояти скверні і еемогутньому повелителю і чи зможе успадкована флінном алаямагія врятувати острів?

  • досліджуйте всі куточки намальованого вручну світу-в кожному з них вас чекають захоплюючі пригоди і древніетайни.
  • відправляйтеся в жорстокий світ скверни і убийте ееповелителя зілока і його вірну поплічницю розію. Розантика должнажити, чого б вам це не коштувало.
  • і не забувайте: у найскладніших ситуаціях ви завжди зможете закликати на допомогу міфічну захисницю острова — декс.використовуйте її силу, щоб долати найміцніші стіни з ордами супротивників.