Оренда інтернет-магазину advantshop дозволить відкрити прибутковий бізнес. Для цього не потрібно створювати свій магазин. Досить орендувати на певний час. Оренда зацікавить всіх, хто хоче займатися бізнесом без великих капіталовкладень і почати заробляти вже сьогодні.

Які переваги оренди інтернет-магазину?

Для бажаючих заробляти на продажу товарів, інтернет-магазин в оренду відрізняють багато переваг. Підключені все необхідне для торгівлі та обліку функції. В асортименті є сотні товарів, які можна продавати потенційним клієнтам. Це найбільш доступний і реальний бізнес, яким можна займатися, не виходячи з дому.

Серед головних переваг:

  • зручність;
  • доступність;
  • сучасний інтерфейс;
  • широкий асортимент;
  • вигідні умови оренди.

Асортимент товарів постійно розширюється. Всі зазначені в каталозі товари в наявності, тому з відправкою замовлень не виникає затримок. Це прибутковий бізнес, незалежно від місця проживання.

Які діють тарифи на оренду?

Підприємці можуть вибрати один з трьох тарифів: стартовий, профі і команда. Найбільш простий і дешевий – це стартовий тариф. Оренда магазину за цим тарифом обійдеться всього в 1090 руб/міс.

У тариф входять: товари 500 штук, 2 співробітника, канали продажів, лендінги, автоворонки, маркетплейси, карти, соціальні системи. Тариф передбачає також пошукові системи, каталог товарів, автоматизацію процесів, регулярне оновлення, необмежений трафік, місце на сервері без обмежень, api, аналітику і спільну роботу.

Наявність цих функцій дозволить успішно розвивати бізнес і збільшувати доходи з торгівлі. Орендувати інтернет-магазин і почати заробляти можна незалежно від місця проживання, освіти та професії.

При необхідності можна отримати безкоштовну консультацію фахівців. Вони навчать працювати з різними функціями і забезпечать цілодобову техпідтримку магазину.

Термін оренди залежить від побажань клієнтів. При необхідності оренду можна продовжити. Це дозволить ще більше заробляти на продажу товарів. Заявки онлайн приймаються цілодобово. Доставка товарів в будь-яку точку.