Видавець annapurna interactive і розробники з mobius digital повідомили про вихід доповнення « echoes of the eye » для outer wilds . Доповнення вийшло для playstation 4, xbox one і пк в steam і epic games store .

outer wilds – високо оцінена критиками, завоювала безліч нагород пригодницька гра з відкритим світом, присвячена загадкам сонячної системи в тимчасовій петлі і отримала в 2019 році звання «ігри року» від giant bomb, polygon, eurogamer і the guardian. У грі нам випаде роль дослідника планет, який потрапляє в загадкову сонячну систему. Разом з нею він застряє в тимчасовій петлі і намагається з’ясувати, що до цього призвело.на честь виходу доповнення гра отримала 40% знижку в steam і egs .

Дивний супутниковий знімок, який неможливо пояснити. Новий музейний експонат, що знаменує собою відправну точку для останньої подорожі в нетрі. Чи варто тягнути за нитку і розгадувати найглибший секрет сонячної системи, або краще залишити якісь знання непізнаними?

Ласкаво просимо в космічну програму!ви-новобранець outer wilds ventures, розпочатої нещодавно програми космічних досліджень, яка покликана знайти відповіді на загадки дивної, невпинно мінливої сонячної системи.