Страшно сказати, але ми вже потихеньку звикаємо до того, що рублеві цінники на відеоігри для персональних комп’ютерів вже практично зрівнялися з доларовими при їх прямому перекладі за актуальним курсом. На консолях же так було завжди, тому коли кілька годин тому remedy відкрила прийом попередніх замовлень на alan wake remastered, у гравців мимоволі виникло здивування: pc-версія нехай і незначно, але все ж оцінена вище, ніж версії для консолей playstation і xbox.

Так, pc-версія в epic games store обійдеться вам в 1 846 рублів, версія для playstation 4 і playstation 5 — в 1 789 рублів, ну а версія для xbox one і xbox series — в $24,99, що при прямому перекладі за актуальним курсом також трохи дешевше, ніж вартість версії для комп’ютерів. З чим пов’язане таке ціноутворення, поки не уточнюється; швидше за все, в epic games store забули про регіональну ціну.

Нагадаємо, що alan wake remastered порадує текстурами високого дозволу, більш деталізованою моделлю головного героя, повною підтримкою контролера dualsense для playstation 5 та іншими плюшками», без яких ремастерінг не мав би сенсу.