Розробка

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

PeStudio – це безкоштовний, портативний інструмент, який використовує статичний аналіз (та інші методи), щоб допомогти вам дізнатися більше про підозрілих програмах, архівах і документах. Програма націлена більше на розробників додатків і Windows експертів, але також може бути корисна і звичайним користувача комп’ютера.

Почати працювати дуже просто, просто перетягніть підозрілий файл у вікно програми.

Основні можливості

  • Докладний звіт з’явиться майже відразу, у першій вкладці буде багато корисної інформації. Наприклад це цифровий підпис, хеш, з якими процесорами працює програма, потрібно адміністративне дозвіл, є деталі про ASLR, DEP, SafeSEH, ресурси і багато іншого.
  • На вкладках бібліотеки та імпорт показано бібліотеки dll та інші файли підтримки, необхідні для програми, а також функції, які вона використовує.
  • На вкладці ресурси будуть перераховані структури, вбудовані в програму (зазвичай значки, растрові зображення, діалогові вікна і т. д.).
  • Якщо клацнути VirusTotal, програма покаже вам, інформацію про перевірку антивірусними движками, і скільки з них знайшли у файлі шкідливого вмісту.
  • Є підтримка командного рядка, що означає, що ви можете автоматизувати його аналіз і перевірити безліч файлів в одній операції.

Висновки: Добре збалансований інструмент аналізу шкідливих програм, PeStudio має деякі корисні функції для звичайних користувачів, в той же час забезпечуючи більш глибокі деталі для експертів.

Розмір: 1,2 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати PeStudio


28.11.2018


Розробка


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Notepad++ – портативна версія текстового редактора
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист