Слайдшоу

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Програма створення відео з фото.

PhotoFilmStrip – безкоштовна програма яка всі фото з вказаної папки (можна додавати фотографії з різних папок) перетворює в класне відео з зазначеними ефектами та доданою музикою. Програма дуже проста і працювати в ній дуже зручно, все наочно і доступно для того, щоб ви могли легко зробити відео з фото. Все, що потрібно зробити після установки програми це створити новий проект, вказати папку, куди буде збережений проект, після вказати співвідношення сторін майбутнього відео ролика і його тривалість. Вставляти музичний супровід потрібно на початку, так як після цього зробити не вдасться! Довжина музичної доріжки автоматично виставляється довжиною фільму.

Додаємо фотографії в проект

Всі. Далі додаємо в проект наші фотографії і подальші дії вже обмежуються лише вашою фантазією. Для кожної фотографії можна виставити її рух (початок і кінець), по якому вона буде рухатися. Не багато погравшись з налаштуваннями і можливостями можна робити приголомшливі ефекти переходів, наближень і отдалений.

Кожне фото можна супроводжувати описом (наприклад, звіт про місці перебування), а також налагоджувати ефекти «Чорно-біле зображення» або «Сепія».

Коли ваш шедевр буде готовий, натискаєте галочку в меню вибираєте якість вихідного відео файлу, кодек і запускаємо створення фільму. І через деякий час (все залежить від довжини запису та виставленого якості) ваш ролик буде готовий.

Програма працює без інсталяції. Щоб запустити, розпакуйте архів з програмою, відкрийте папку “bin” і запустіть файл “PhotoFilmStrip.exe”. Русски

Ще одна цікава програма для створення відео роликів. За допомогою програми Windows Live Movie Maker ви зможете створювати з ваших фотографій відеофільми, наклавши спеціальні ефекти, переходи між кадрами, звуковий супровід, а також заголовки і підписи.

Розмір: 54,2 Мб
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8

Скачати PhotoFilmStrip


07.09.2017


Слайдшоу


3

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Bolide Slideshow Creator – програма для створення слайд-шоу

IceCream Slideshow Maker – створення слайдшоу з фотографій

Windows Live Movie Maker – створюємо слайдшоу

Slide Show App – перегляд фото в режимі слайд шоу
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист