Всі ігри для nintendo 64 , які з’являться в передплатному сервісі nintendo switch online, будуть запускатися з частотою 60 гц. Інформацію про це підтвердив підрозділ nintendo of europe .

Оригінальні pal-версії ігор для консолі nintendo 64 працювали повільніше, ніж ті ж самі проекти в ntsc-регіоні (50 гц проти 60 гц), і часто мали межі у верхній і нижній частині екрана. Тепер європейських геймерів ця проблема обійде стороною.

” всі ігри nintendo 64, включені до складу nintendo switch online + expansion pack, будуть запускатися в англомовних версіях з частотою 60 гц. У випадку з деякими тайтлами також буде передбачена можливість грати в оригінальні європейські pal-версії з опцією налаштування мови”.

У підписці nintendo switch online ігри з nintendo 64 з’являться в кінці жовтня. Для доступу до них користувачам потрібно оформити новий вид членства під назвою expansion pack , який також відкриє доступ до 16-бітної класики з sega mega drive . Вартість послуги поки не розкривається.

Стартова лінійка n64-ігор для nintendo switch online + expansion pack включає в себе super mario 64, mario kart 64, star fox 64, yoshi’s story, the legend of zelda: ocarina of time, mario tennis, dr mario 64, sin&punishment і winback.

Пізніше в сервісі з’являться і інші проекти з nintendo 64, в тому числі banjo-kazooie, paper mario, pokémon snap, the legend of zelda: majora’s mask, kirby 64: the crystal shards, mario golf і f-zero x.