Marvel studios нарешті випустили фільм » вічні ” в кінотеатрах, і стрічка містить дві, найважливіші сцени після титрів, що впливають на майбутнє mcu. Тепер же, в мережі з’явилися деякі цікаві, і навіть вражаючі подробиці однієї зі сцен.

увага! нижче йдуть спойлери!

У другій сцені після титрів ми бачимо дейна вітмана у виконанні кіта херінгтона. Перебуваючи в кабінеті свого університету, він відкриває ящик, в якому зберігається головна сімейна реліквія його роду – ебенове лезо. Дейн подумує про те, щоб взяти клинок і відправитися на пошуки і порятунку своєї коханої серсі, яка постала перед судом целестіалів за вбивство новонародженого целестіала на ім’я тіамат. Коли він дивиться на ебенове лезо, він чує якийсь закадровий голос, і він запитує, чи дійсно він готовий взяти в руки меч.

Фанати вже, здавалося, зламали голови, хто це міг бути, але режисер « вічних » хлоя чжао розкрила, що це блейд у виконанні махершали алі, тим самим, ми отримали дебют персонажа в mcu. Її слова з інтерв’ю fandom ви можете прочитати нижче:

Це був голос одного з моїх найулюбленіших супергероїв, самого містера блейда. Так, це був він!

Як відомо, ще в 2019 році на comic-con marvel анонсували, що махершала алі зіграє блейда в однойменному перезапуску. Подробиці фільму все ще залишаються невідомими, але, за фактом, він вже дебютував в mcu, нехай ми і не побачили його у виконанні махершали алі.