Компанія samsung продовжує випуск оновлень програмного забезпечення для випущених раніше пристроїв до найсвіжішої на сьогоднішній день версії її фірмової оболонки android – one ui 3.1.1 .

Цього разу оновлення отримала лінійка планшетів флагманського рівня: заводська прошивка one ui 3.1.1 з номером збірки t976bxxu2bui1 було випущено для моделей galaxy tab s7 , galaxy tab s7+ , і galaxy tab s7 fe .

Оновлення, що має розмір в межах 1 гб, крім стандартних нововведень цієї версії one ui несе з собою покращений режим багатозадачності дозволяє ділити екран не дві частини, як це було раніше, а на три. Всі вікна для додатків можуть змінювати розмір як в ширину, так і в висоту.

Крім того разом з новою прошивкою власники згаданих вище моделей планшетів отримають свіжий пакет виправлень безпеки google.

Оновлення вже почало надходити на планшети в деяких європейських країнах. Як завжди, воно буде поширюватися між регіонами світу поетапно і деяким з нас доведеться трохи почекати, поки нова заводська прошивка добереться до наших планшетів.

Джерело

схожі матеріали: