Після випуску контролера dualsense midnight black цього літа, playstation оголосила про плани почати випуск бездротової гарнітури pulse 3d в тому ж кольорі з наступного місяця. Можливо, незабаром ми також отримаємо гарнітуру cosmic red, яка буде відповідати іншому контролеру dualsense.

Ця гарнітура практично не відрізняється від стандартної білої версії, яка була випущена разом з ps5 в кінці минулого року, тому відомо, що від неї можна очікувати. Обидві версії гарнітури оснащені технологією 3d-аудіо, подвійними мікрофонами з шумозаглушенням, акумулятором на 12 годин роботи і зручними елементами управління.

Згідно з офіційним блогом playstation: “хоча всі сумісні гарнітури можуть використовуватися для відтворення 3d звуку ps5, тільки бездротова гарнітура pulse 3d використовує всі переваги технології tempest 3d audiotech консолі, з тонким налаштуванням частотної характеристики, щоб допомогти гравцям більш точно відчути джерела звуку відповідно до екранним ігровим процесом”.

Ще один бонус гарнітури pulse полягає в тому, що в останньому оновленні ps5 компанія sony представить нову функцію управління еквалайзером для гарнітури. У ньому будуть представлені три варіанти: стандартний, bass boost або shooter – причому останній з них призначений для того, щоб зробити додатковий акцент на звуках кроків і пострілів.