Сорок восьмий випуск нашого подкасту знову зібрав за віртуальнимстоліком бару “на краю всесвіту” незмінну флотилію по-осіннімупоротих ведучих. Цього разу єгорич, серьога і настя обговорили анонс збірника grand theft auto: the trilogy, разом з nintendo порівнялистики joy-con з автомобільними шинами, помріяли про нові ігри вофраншизах konami, посміялися з виправдань ea про наявність pay to winлутбоксов в fifa, а також не забули про реліз системи досягнень веріс games store. Замовляйте свої улюблені прохолодні напої та приєднуйтесь до нашої затишної компанії!

подкаст» на краю всесвіту ” #48-шини на машини

spotify / яндекс.музика / itunes / google podcasts / vk / podster / rss / завантажити в. Mp3

у цьому випуску:

  • 00:00 [тема випуску] анонс збірникаперевиданий grand theft auto: the trilogy-the definitive edition.ah shit, here we go again?
  • 11:07 [вести з всесвіту] компаніяnintendo заявила про те, що стіки joy-con схожі на автомобільні шини і їх знос неминучий. У всьому винні гравці?
  • 18:06 [вести зі всесвітом] корпораціякопамі взяла курс на відродження культових франшиз. За castlevania, silent hill і metal gear можна чекати щось крім автоматів?
  • 30:17 [вести з всесвіту] еаоправдивает наявність лутбоксів, що впливають на геймплей в fifa. Сноваво всім винні гравці?
  • 39:08 [трофиблок] долгожданноепоявление досягнень в epic games store. Трофихантеры на pc будутдовольны?

Щоб у нас була можливість випускати подкаст регулярно, ми створили сторінку на boosty ! там ви можете підтримати насматеріально, щоб отримувати ексклюзивні матеріали і, що найголовніше, вплинути на долю формату! якщо вам подобається подкаст і хочете стати його важливою частиною, перейдіть за посиланням нижче:

Ми постаралися зробити так, щоб подкаст можна було слухати намаксимальній кількості пристроїв. Крім того, через podster егоможно навіть завантажити в форматі. Mp3. Не забувайте підписуватися і публікувати свої коментарі! ми завжди раді почитати ваші відгуки.