Компанія ea оголосила, що в 29-й номерній частині серії fifa зі старту буде доступна функція попереднього перегляду паків, яка дозволяє гравцям бачити, що знаходиться всередині паків, до їх покупки. Це не нововведення fifa 22, подібне рішення було випробувано в fifa 21, і, за словами представника ea, ініціатива була успішною:

після їх появи в fifa 21 ми отримали позитивний відгук від фанатів. Preview packs будуть доступні зі старту fifa 22 на playstation 4, xbox one, playstation 5, xbox series x|s, stadia і pc.

Представник electronic arts

Є два типи преміальних комплектів: золоті та срібні. Як тільки ви використовуєте попередній перегляд і побачите вміст, то воно закріплюється на наступні 24 годин. Після цього комплекти змінюються. При цьому зберігається можливість придбати звичайні золоті та срібні комплекти, без попереднього перегляду.

Поки в твіттері ea розповідає про нову fifa 22, в твіттері збірної росії з футболу опублікували внутрішньоігровий рейтинг гравців в fifa 22. Найвищий рейтинг серед гравців збірної у півзахисника “монако” олександра головіна – 79 балів.

Але, незважаючи на найвищий бал серед гравців збірної, найбільш високоціненими російськими гравцями стали воротар цска ігор акінфєєв і заслужений майстер спорту росії, захисник цска, маріо фернандес – обидва гравці отримали по 80 балів.

Реліз головного конкурента fifa 22-efootball (ex – pes) від konami-відбудеться 30 вересня. Гра буде поширюватися по моделі free-to-play, з 600 ліцензованими клубами, там теж можна буде купувати паки, хоча аналог режиму ultimate team в колишньому pes опрацьований зовсім не так ретельно. У будь-якому випадку, в цьому році у гравців буде вибір футбольного симулятора, що не може не радувати.