Раніше цього року aya представила консоль neo 2021 pro, що використовує 8-ядерний процесор amd ryzen 7 4800h . Хоча консоль дійсно мала більше ядер, ніж оригінальна модель (заснована на 6-ядерному процесорі ryzen 4 4600h), продуктивність графічного процесора як і раніше залишалася більш – менш однаковою-на основі 8 обчислювальних блоків, а не 6. Ці пристрої засновані на трохи застарілій мікроархітектурі amd vega, яка незабаром буде замінена на rdna2.

У січні amd планує запустити процесори серії ryzen 6000 під кодовою назвою “rembrandt”, які будуть оснащені не тільки оновленими ядрами zen3+ 6 нм, але і графікою rdna2, так само як і у steam deck “van gogh/aeirth”.

Хоча aya neo не підтвердила, чи буде її нова консоль заснована на серії ryzen 5000 “cezanne” або “rembrandt”, тим не менш, це буде дуже значуще оновлення. Існуюча консоль aya neo вже має сильну конкуренцію з боку steam deck, а також консоль one x player, заснована на процесорах intel tiger lake.

Згідно з твітом, ayaneo next буде оголошена 28 грудня цього року, що відбудеться раніше, ніж на прес-конференції 4 січня, на якій буде оголошена серія ryzen 6000.