Відома своєю нестандартною продукцією компанія unihertz запустила на kickstarter кампанію для випуску смартфона ticktock. Відмінною особливістю захищеного пристрою є розташований на задній кришці круглий додатковий дисплей, що нагадує екран смарт-годин.

Джерело зображень: kickstarter.com

Виробник переконаний, що невеликий другий дисплей може стати в нагоді в ряді випадків. На нього можна виводити повідомлення, економлячи заряд акумулятора, або робити селфі — поруч розташована основна 48-мегапіксельна камера, що дає більш якісні знімки, ніж фронтальна. Субекран (sub-screen), як його називає сама unihertz, дійсно має чимало спільного зі смарт-годинником: крім повідомлень на нього можна вивести власне годинник, вибравши циферблат в налаштуваннях.

У плані технічних характеристик unihertz ticktock являє собою стандартний смартфон середнього рівня: процесор mediatek dimensity 700 з підтримкою мереж 5g, 8 гбайт оперативної пам’яті і 128 гбайт на вбудованому накопичувачі. Основний дисплей має дозвіл 1080 ×2340 пікселів при діагоналі 6,5 дюйма, а додаткові володіє роздільною здатністю 360 × 360 пікселів і діагоналлю 1,3 дюйма. Акумулятор має ємність в 6000 ма * год, а корпус смартфона захищений за стандартом ip68 – він протистоїть пилу і здатний занурюватися у воду на глибину до 1,5 м і перебувати там до 30 хвилин. Серед інших переваг можна відзначити іч-порт, nfc і сканер відбитків пальців. Програмною платформою виступає android 11.

Кампанія unihertz ticktock запущена на краудфандинговій платформі kickstarter, підтримати проект можна за $279. Перші поставки смартфона намічені на квітень 2022 року.