У твіттері сюхея йосіди, глави інді-підрозділу sony interactive entertainment, з’явилося повідомлення”веселий вечір з фуміхіко ясудою і масаакі ямагівою, який приєднався до team ninja”. Через деякий час японський твіттер team ninja підтвердив, що продюсер і розробник bloodborne приєднався до студії.

A fun evening with team ninja’s yasuda-san and @giwamasa, who joined team ninja @teamninjastudio pic.twitter.com/wqtb6as0o2

– shuhei yoshida (@yosp) october 8, 2021

Коли ямагіва почав працювати в студії, яку посаду зайняв і над яким проектом буде працювати – поки незрозуміло. Масаакі ямагіва відомий роботою над bloodborne, tokyo jungle, deracine і серією sonic the hedgehog. Він покинув sie japan в лютому 2021 року відразу ж після відходу іншого продюсера bloodborne теруюкі торіяма.

На початку року фуміхіко ясуда, режисер і продюсер nioh 2, розповів в інтерв’ю, що у студії поки ще немає планів на нові частини ninja gaiden і nioh. Цілком імовірно, що сюхей йосіда вплине на подальший розвиток серії nioh. На даний момент team ninja розробляє рольовий екшен stranger of paradise: final fantasy origin, реліз якої запланований на 18 березня 2022 року.