Постійний розвиток і масштабування сучасного сектора компаній впливає на кількість програмних продуктів, які інтегровані в різні підрозділи і відділи. Нагальна необхідність автоматизації і прискорення бізнес-процесів обумовлено споживанням ресурсів і коштів. У 2021 році був представлений корпоративний портал і crm на базі бітрікс 24, що дозволило б вирішити дану задачу і консолідувати підрозділи, а також окремих співробітників в єдиний гнучкий і цілісний простір.

Функціональні можливості корпоративного порталу в бітрікс 24

Системний інтегратор https://vkorpe.ru розробив універсальну систему для компаній різного напрямку. Корпоративний портал індивідуально для кожного клієнта створює основу для подальшого зростання і розвитку компанії. Рішення на базі бітрікс 24 отримало підтвердження своєї унікальності на практиці.

Маючи постійно доступний і функціонуючий внутрішній портал, керівники організацій можуть в будь-який момент часу дізнатися, ким і коли приймалися певні рішення і дії, до яких результатів це призвело. На підставі отриманої інформації прийняття управлінських рішень буде більш продуманим і грамотним.

З корпоративним порталом vkorpe і crm на базі бітрікс 24 ви зможете максимально ефективно вирішити наступні завдання:

  • автоматизація бізнес-процесів. Забезпечується наявністю спеціального редактора і дизайнера з широким набором можливостей для налаштування системи.
  • управління завданнями. Постановка завдань підлеглим і контроль за їх виконанням стає набагато простіше і не вимагає великих ресурсів.
  • портал ідеально підходить для вирішення широкого кола кадрових завдань, так як дозволяє формувати корпоративну культуру, мотивувати співробітників і отримувати зворотний зв’язок.
  • централізоване сховище інформації легко реалізувати на базі корпоративного порталу. Якісна база знань дозволяє заощадити інвестиції і не витрачати зайві кошти на навчання співробітників.
  • спільна робота різних відділів і окремих співробітників організована без проблем. Портал дозволяє створювати робочі групи, має можливість віддаленого доступу та інші функції.
  • зберігання документації, спільна робота і простий пошук, розмежування доступу до ресурсів також легко організувати на базі порталу компанії.

Перші позитивні результати стають видні вже на початковому етапі функціонування системи в будь-якій організації. Підвищення продуктивності досягається за рахунок зниження витрат на пошук інформації в різних джерелах, впровадження системи віддаленої роботи з повним контролем над співробітниками, спрощення організації робочих груп. Прозорість компанії дозволяє керівнику в будь-який час отримувати інформацію про те, чим зайняті співробітники і яких результатів вони досягли, а повна автоматизація основних і допоміжних процесів підвищує керованість організації та ефективність роботи через єдині стандарти звітності.

Як змінилися процеси. Підсумки

впровадження корпоративних порталів і crm на базі бітрікс 24 від vkorpe – один з кращих способів розвитку організації, підвищення ефективності бізнесу, перетворення будь-якої компанії в структуру з повністю автоматизованими процесами. Крім керівників, фахівці з персоналу і лінійний персонал також можуть оцінити переваги впровадження порталу компанії на базі бітрікс 24. Співробітники відділу кадрів отримують зручний інструмент при необхідності проектування корпоративної структури, мають можливість відправляти дані про нововведення компанії співробітникам, отримувати зворотний зв’язок з усіх інформаційних питань. Тимчасові та фінансові витрати на навчання персоналу також значно скорочуються завдяки наявності бази знань, загального сховища інформації та доступу до курсів.