Цікаві програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Тиждень тому корпорація все ж випустила RTM-збірку Windows 10, якою стала збірка 15063, і, незважаючи на те, що офіційного підтвердження від Microsoft ще не надійшло, це точно вона, тому що Windows Update 10 Assistant пропонує саме її, як останню актуальну не інсайдерську версію ОС для всіх, надаючи можливість оновитися будь прямо зараз, не чекаючи релізу 11 квітня.

Classic Shell — програма для любителів класичного меню пуск як в Windows XP, яким не подобаються зміни в Windows Vista, 7 і 10.

Однак, багато хто до цих пір сидять на Windows 7 і ностальгують за меню Пуск самої популярної настільної версії Windows, оновившись вже до Windows 10, будуть приємно здивовані, що є можливість навіть на офіційно ще не вийшла Windows 10 Creators Update повернути старий варіант меню Пуск. Додаток StartIsBack 2 вийшло з повною підтримкою Windows 10 1703.

Незважаючи на те, що воно платне, ви можете протестувати його протягом 30 днів безкоштовно. Це не реклама, а дійсно досить популярне, якісне і перше з таких додатків, яке вже підтримує нову версію Windows 10. Якщо вам не подобається меню Пуск, яке з’явилося з виходом Windows 10 і вам хотілося б повернути пуск Windows 7, то зверніть увагу на нього.


30.03.2017


Цікаві програми


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Повертаємо старий дизайн Вконакте за допомогою Stylish

Facebook – платні антивіруси, безкоштовно на 6 місяців

Calibre – колекція електронних книг

GWX Control Panel – прибрати отримати windows 10
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист