Корисні поради

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Для початку, розберемося, що таке процес «Бездіяльність системи». Це стандартна служба Windows, яка показує обсяг вільних ресурсів комп’ютера. Але деяких користувачів назва служби збиває з пантелику і вони шукають способи, як же зняти навантаження даного процесу.

Але, якщо це реальна служба «Бездіяльність системи», то нічого робити не потрібно, так як солідне значення в стовпці ЦП показує не споживання потужностей процесора, а його резерв.

 • Процес «Бездіяльність системи»
 • Навантаження певного процесу на центральний процесор.
 • Сумарна навантаження на процесор.
 • Віруси маскуються під службові процеси

  В більшості випадків цей процес абсолютно нешкідливий, але іноді маскуватися під цю службу можуть віруси, які можуть реально створювати навантаження на процесор, тим самим обманюючи користувача, коли той захоче подивитися працюють процесори в диспетчері завдань.

  Як визначити, що процес «Бездіяльність системи» заражений вірусами?

  Підрахуйте загальну навантаження усіма запущеними процесами (за винятком бездіяльності) і порівняйте з показниками в низу вікна диспетчера. Якщо бездіяльність системи показує завантаження 100% або близькі до цього числа показники, а сумарна навантаження на процесор не нульова, то у вашій системі оселився вірус.

  При подібному зараженні, можна спробувати позбутися від вірусу якихось надійним антивірусним сканером, або встановити антивірусну програму, але надійніше все, це нова установка операційної системи.

  Замість висновків: крім того, що служба «Бездіяльністю системи» повністю нешкідлива, вона допомагає визначити резерв центрального процесора і виявити наявність вірусів у системі.


  09.01.2017


  Корисні поради


  1

  Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


  Збережи сторінку в соціальну мережу:

  Цікаве:

  Огляд популярних програм для зберігання облікових записів

  Як звільнити на вашому iPhone кілька зайвих гігабайт?

  Що робити якщо системні утиліти не запускаються?

  Як у Windows 10 видалити зайві файли?
  Популярне:

  MakeHuman – просте моделювання людини

  Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

  MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

  BeeDoctor – очищення, прискорення і захист