Видавець curve digital і студія bossa studios анонсували вихідигри i am fish на xbox series, xbox one і pc (steam, microsoftstore) 16 вересня 2021 року. Гра також увійде в каталог xbox gamepass для консолей і pc.

I am fish — чарівна пригодницька гра з реалістичною фізикою. Чотирьох безстрашних друзів-рибок насильно розлучили здомом. Вам належить разом з ними плисти, летіти, котитися іпрогризать собі шлях до океану з віддаленого куточка барнардшира(найменшого графства англії). Знайдіть свободу і знайдіть своїх друзів!

  • непотоплювана дружба. Познайомтеся з нашими героями!золота рибка-весела, смілива і заповзятлива, природжена дівчина! іглобрюх, повільний і добросердечний, умеетсвертаться в клубок і кататися по землі. Піранья-дика, хаотична, гучна, непередбачувана і обожнює кусатися. Летюча риба-досить розсіяна, але добра, вміє парити в повітрі. Етіотважні герої нікого не залишать байдужим, адже вони так хотятнайти один одного.
  • необов’язково бути премудрим піскарем. Пливіть, котіться, повзіть, кусайтеся, надувайтеся, летіть і прогризайтесебе шлях через захоплюючі випробування. Управління просте і інтуїтивно зрозуміле, так що ніяких косяків.
  • мисліть ширше. Барнардшир з його чарівнимпобережжям і симпатичними селами може здатися утіленіемспокойствія, але для водних шукачів пригод він сповнений настоящіхугроз, адже вам доведеться перетинати дорогу, пробиратися по дахах,уникати фритюрниць, рятуватися від дикої фауни, включаючи злобнихместних жителів. Не забувайте про те, що акваріуми дуже крихкі. Аеще про те, що риби не можуть дихати повітрям.
  • нікого не кидайте. Не будемо детально описувати всеужасние варіанти риб’ячої смерті, але якщо якась рибка покотиться всамодельном акваріумі занадто далеко, у вас скінчиться повітря або випросто застрягнете, ви повернетеся до останньої точки збереження ісможете змінити стратегію.
  • пливіть до свободи. Четверо хвостатих друзів катаються в будь-яких посудинах з водою, включаючи глечики, відра для миття підлоги і навіть склянки. Ваше здоров’я! управління кожним транспортним транспортом-окреме завдання,але не бійтеся, відносна свобода відкритої води завжди поруч. Так, ваша мета-сяючий океан, але в дорозі зможете поплескатися в фонтанах, басейнахі каналізації (фу, який кошмар).