Фінська студія remedy entertainment у себе в офіційному мікроблозі оголосила про запуск акції, приуроченої до 25 — річчя своєї дебютної гри-гоночної аркади на виживання death rally.

Джерело зображення: steam

Як повідомили розробники, з сьогоднішнього дня, 6 вересня 2021 року, класична версія death rally (тобто не ремейк 9-річної давності) в сервісі steam стала повністю безкоштовною.

На відміну від більшості роздач, присвоїти собі копію death rally можна буде не протягом будь-якого періоду — ювілейне пропозицію виявилося не обмежена за часом.

Death rally, our first game, came out on this day 25 years ago. 🔥 death rally (classic) is free on steam, forever: https://t.co/qg1atfjxy2 🔥 get the shirt: https://t.co/kshlseiuds here’s 25 car emojis to celebrate: 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ 🏎️ pic.twitter.com/tmix2evua8

— remedy entertainment (@remedygames) september 6, 2021

Особливо пропитавшиеся духом 25-річчя death rally можуть відвідати офіційний сайт remedy entertainment і замовити собі за €29 (плюс платна доставка) вінтажну футболку з логотипом гри.

Оригінальна death rally дебютувала 6 вересня 1996 року на пк (ms-dos) і пропонувала ганятися наввипередки з суперниками, попутно намагаючись знищити їх із закріпленого на автомобілі (всього їх шість) зброї.