Після успішного запуску на playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x/s і pc, nacon і raceward studio раді оголосити про вихід rims racing на nintendo switch. Тепер шанувальники відеоігор, водіння і механіки можуть насолоджуватися улюбленим хобі в будь-якому місці: вдома або на ходу.

Завдяки безпрецедентному рівню деталізації і реалізму raceward включає в себе 8 найшвидших мотоциклів в світі, які вам доведеться обслуговувати і покращувати за допомогою інноваційного ігрового процесу, що поєднує механічну точність і гострі відчуття від водіння.

Щоб забезпечити перемогу, гравці можуть повністю розібрати свій мотоцикл і замінити кожен елемент, щоб домогтися найкращого налаштування, вибравши більше 500 офіційних компонентів: шини, диски, супорти, колодки, підвіска, пружини, повітряні фільтри, вихлопні труби, циліндри гальм і зчеплення, гальмівні рідини, моторні масла, обтічники… І багато іншого.

Rims racing обіцяє повне занурення в світ змагань, де перемога залежить в рівній мірі від вашого водійського майстерності і мотоцикла.

Rims racing вже доступна на playstation4, playstation5, xbox one, xbox series x / s, pc і nintendo switch.