Видавництво rockstar оприлюднило офіційні мінімальні і рекомендовані системні вимоги для ремастерів grand theft auto trilogy definitive edition. Хоча вимоги до вільного простору в 45 гб здаються розумними для набору з трьох ігор, інші характеристики здаються досить високими, враховуючи, що ігри є ремастерами версій для стародавньої консолі playstation 2.

Отже, для гри gta trilogy definitive edition буде потрібно як мінімум відеокарта класу geforce gtx 760 або radeon r9 280, а також процесор intel core i5-6600k або amd fx-6300, а також 8 гб системної пам’яті. Для порівняння, набагато більш технологічна і сучасна гра assassin’s creed: odyssey вимагає більш слабку відеокарту geforce gtx 660, а також процесори fx-6300 або core i5-2400.

Виходячи з наявних кадрів grand theft auto trilogy, rockstar мало що поміняла в іграх. Графічна складова лише трохи покращилася в порівнянні з оригіналами, а основні ігрові моделі зберегли низьку полігональність, але придбали більш стилізований вигляд.

Маючи це на увазі і враховуючи, що оновлення трилогії не отримає сучасні ресурсомісткі технології, такі як трасування променів, випливає висновок, що погана оптимізація, ймовірно, є однією з причин несподівано високих вимог.