Видавець tinybuild і студія laughing machines анонсували вихід rpg undungeon на xbox one і pc (steam, gog) 18 листопада 2021року. Гра увійде в каталог xbox game pass. Також запланований реліз undungeon на playstation 4 і nintendo switch, але дата виходу цих версій не уточнювалася.

Undungeon-це action rpg, яка переосмислює жанр, поєднуючи всебе дух старої школи і свіжий, сучасний дизайн. Відновіть порядок у всіх вимірах, змініть долі світів, створіть новуюмультивселенную і напишіть її історію.

Ключові особливості:

  • яскравий і приємний оку піксель-арт: кожне дерево,кущ і камінь намальовані від руки, а вороги ретельно і різноманітно. Все це створює унікальний візуальний стиль гри.
  • закручений науково-фантастичний сюжет: глибокопророблена історія світу, яка охоплює події, що відбулися навіть за десятки тисяч років до поточного ігрового часу.
  • кілька версій землі, що існували в різнихзмір, раптово опинилися в одному, зіткнувшись і знищивдруг одного. Цю катастрофу нарекли великий зсув. Катаклізмповреділ самі матерії простору і часу — здавалося б,безповоротно.
  • ви візьмете на себе роль вісника і приєднаєтеся ктайной міжпросторової організації під назвою таємна бухтавестников (або просто хаб), створеної для виправлення последствійкатастрофи.
  • напружені бої в реальному часі: управляйтевестніком-могутнім героєм, що з’явився на світ благодарябожеству. Комбінуйте силу далеких і ближніх атак, щоб знищити своїх ворогів. Користуйтеся аптечками з розумом, інакше іхзаберуть вороги. Використовуйте тактичне пересування і разнообразниебаффи і дебаффи, щоб отримати перевагу в бою і здолати противників.
  • налаштування персонажа: вживляйте в тіло вісника різні органи, які дають унікальні пасивні здібності і посилення бойових навичок. Збирайте і надягайте руни і вузли, коториепозволят віснику стати подібним богам. Проявіть своюіндівідуальность, створюючи персонажа, повністю соответеговашему ігровому стилю, будь то упор на компаньйонів, метальне зброю, критичний або тривалий шкоди і багато іншого.
  • створення предметів: опрацьована система крафтапозволить вам розбирати базові матеріали і використовувати знайдені ресурси для створення унікальних органів, зброї, екіпіровки і витратників, незамінних для отримання дійсно унікального досвіду проходження гри.
  • великий відкритий світ: досліджуйте далекі невідомі землі і знайомтеся з їх незвичайними жителями-торговцями ібандитами, чиє життя не стоїть на місці незалежно від того, в какихкраях ви мандруєте. З місцевими жителями можна обмінюватися іторгувати, наймати їх в бойові напарники або навіть знищувати їх. У перепочинках між завданнями можна зцілитися, покращитиснарядження і відпочити в хабі, нейтральній локації міжзмірів.
  • взаємодія з npc: рішення, які приймає користувач, впливають на долю не тільки персонажів, з якими ви зустрічаєтеся, але і цілих вимірів.