Компанія bethesda опублікувала нове відео, присвячене рольовій грі starfield. У представленому матеріалі (геймплея там знову немає) розробники розповіли про освоєні системи — частини тутешньої зоряної всесвіту.

Джерело зображення: bethesda.net

Дія starfield розгортається в 2330 році в “відносно невеликій” області чумацького шляху, яка простягається на 50 світлових років від сонячної системи.

Приблизно за 20 років до початку подій гри дві найбільші фракції в освоєних системах-об’єднані колонії і співдружність вільних зірок — почали кровопролитну війну.

З часом між сторонами конфлікту встановився крихкий мир, але спокій в освоєних системах так і не настав. Безтурботних шукачів пригод скрізь можуть підстерігати найманці, пірати і навіть релігійні фанатики.

В якийсь момент головному герою доведеться вступити в дослідницьку організацію «сузір’я», яка займається розкриттям таємниць галактики. Дослідження найвіддаленіших куточків освоєних систем у складі “сузір’я” стане першочерговим завданням для гравця.

Реліз starfield запланований на 11 листопада 2022 року на pc, xbox series x і s. Є всі підстави вважати, що нова гра ніколи не добереться до консолей playstation.