Поки gsc game world тримають хід розробки офіційного сиквела s. T. A. L. K. E. R. 2 в суворій секретності, переставши нас радувати навіть 3d-продукцією з гастрономів, свідки «того самого сталкера 2» з dezowave продовжують ділитися матеріалами станом розробки модифікації «s. T. A. L. K. E. R. 2: old concept», що розробляється на базі движка x-ray 2.0

Розробниками модифікації були опубліковані кілька скріншотів, що демонструють прогрес по відтворенню локацій:

Крім скріншотів, dezowave поділилися і новим відео, в якому була продемонстрована технологія об’ємних хмар, написана програмістами з нуля спеціально для модифікації:

сьогодні ми вирішили поділитися з вами незавершеним коротким відео, що демонструє технологію об’ємних хмар і аномалій. Ми відмовилися від статичного неба і представили повністю процедурну погоду. Ми обіцяємо поділитися з вами додатковою інформацією та відео, спасибі за вашу підтримку!

” s. T. A. L. K. E. R. 2: old concept» – модифікація, мета якої «повернути той самий s. T. A. L. K. E. R. 2 2010-го року». За основу мода взяті “злиті” матеріали скасованої гри концепції 2010-2011-х років, включаючи дизайн-документи, концепт-арти, а також ранній білд з декількома локаціями і npc. Природно, ніяких, навіть можливих термінів виходу у модифікації немає.