Sabrent працює над унікальною системою охолодження твердотільних накопичувачів playstation 5. Компанія хоче створити ефективне рішення, для цього потрібно збільшити площу розсіювання тепла і тепловідвід. Sony регламентує розміри накопичувача, роз’єм для ssd досить вузький і не всі моделі з масивними системами охолодження підійдуть, тому додатковий простір для радіатора брати нізвідки, але sabrent знайшла рішення.

Sabrent інтегрує кришку відсіку для накопичувачів в радіатор. Таким чином, компанія може зробити більш масивний радіатор і поліпшити тепловідвід, адже накопичувач тепер не накритий додатковою кришкою — поверхня системи охолодження контактує з навколишнім повітрям за пластиковим кожухом, а оскільки накопичувач розташований близько до всмоктуючого вікна вентилятора, в даній зоні рух повітря інтенсивніше.

зображення: sabrent youtube

Задумка цікава, видно, що вільний простір ще залишається і можна трохи наростити розміри. Поки sabrent не говорить про ефективність охолодження. Продукт все ще є прототипом, але, схоже, знаходиться на завершальній стадії розробки.