Закінчується життєвий цикл надзвичайно популярної свого часу флагманської моделі samsung — компанія видалила згадку смартфона зі сторінки samsung security updates, більше він не буде отримувати оновлення системи безпеки.

Androidauthority.com

Остання відповідна «латочка» для galaxy note 8 вийшла ще в серпні 2021 року. Менш, ніж за рік до цього виробник виключив модель зі списку смартфонів, яким покладаються щомісячні оновлення, відправивши її в список електроніки з щоквартальним отриманням нового пз.

Останнім дійсно великим оновленням була нова на той момент ос android 9 pie, що вийшла для galaxy note 8 в лютому 2018 року. За наявними даними, крім galaxy note 8, тепер припинена і підтримка планшетів galaxy tab a версії 2017 року.

Galaxy note 8 підтримували довше, ніж будь-який інший смартфон сімейства. Новий samsung з’явився в 2017 році і отримував оновлення протягом повних чотирьох років-безпрецедентний час для смартфонів на android. Навіть google приділяє своїм моделям увагу не довше трьох років.

Ця новинка була особливою для екосистеми samsung — свого часу реліз відбувся через довгий час після скандалу з вогненебезпечними і вибухонебезпечними galaxy note 7. Поява успішної і стабільної нової версії допомогло згладити не особливо приємне враження, що залишилося у користувачів “сімки”.

Судячи з усього, в поточному році компанія остаточно відмовиться від лінійки note на користь не менш функціональних флагманів серії s22.