Сьогодні ми раді повідомити, що з оновленням 1.43 впевнено можна відзначити галочку з «тривале», що відноситься по відношенню до всіх любителів вантажівок man tgx.у цьому майбутньому оновленні для euro truck simulator 2, поряд з усім іншим новим контентом, ми пропонуємо нові деталі і параметри для настройки, які дозволять вам оновити поточний man tgx до давно запитуваної версії efficientline 3. Ми впевнені, що це доповнення викличе радісні посмішки на багатьох обличчях нашого #bestcommunityever !

Man tgx efficientline 3 відрізняється поліпшеним інтер’єром кабіни, новою панеллю приладів і різними зовнішніми змінами, включаючи новий дизайн передньої решітки.|

Опція man tgx el3 буде доступна в ігровому представництві man або в якості оновлення на найближчому сервісі.

Ми знаємо, що багато хто з вас вже давно запитують це оновлення. Ми цінуємо ваші відгуки та терпіння і сподіваємося, що вам сподобаються ці нові варіанти для вашої могутньої вантажівки man, в той час як наші художники по автомобілям вже старанно працюють над кількома новими транспортом для ats і ets2!так що не забудьте стежити за цим в нашому блозі, щоб не пропустити жодної з останніх новин.