Крім мультиплеєра, в call of duty: vanguard буде одиночна кампанія, і є одна людина, яка сподівається, що це стане початком чогось набагато більш грандіозного.

Цього року на new york comic con сценаристка сем меггс розповіла про надії на vanguard, що виходять за рамки тільки цієї гри. Меггс заявила, що вона сподівається, що в цьому тайтлі буде принаймні два прямих продовження історії. Вона заявляє, що в call of duty як франшизі, як правило, не вистачає знакових персонажів. З цим розширеним баченням вона сподівається створити деяких видатних персонажів і моментів протягом декількох років.

“ми увійшли в цей процес, сказавши:” як ми можемо зробити знакових персонажів cod?”. Тому що у вас насправді немає цього в call of duty прямо зараз. Ви знаєте, коли ви думаєте про таку гру, як halo, ви думаєте про майстра чифа, але коли ви думаєте про cod, насправді немає цих видатних персонажів.”і тому ми прийшли до цього питання:” хто може бути нашими флагманськими персонажами cod?”. Тому що ми хочемо зробити vanguard 2 і vanguard 3, тому що у нас є ще дві історії, які ми дійсно хочемо розповісти з цими персонажами. Таким чином, ми сподіваємося, що якщо люди будуть любити їх так само, як і ми, ми зможемо продовжувати розповідати історію цих людей і робити їх свого роду основними особами для цієї епохи cod».

Поза підсерією франшизи modern warfare, більшість ігор call of duty є автономними або слабо пов’язаними з якимись повертаються персонажами, як серія black ops. Подивимося, який vanguard вийде в листопаді, і чи зможе гра в кінцевому підсумку розвинутися в окрему франшизу.