Нещодавно в мережі з’явилася інформація про можливу екранізацію mass effect. В адаптації гри зацікавлені в amazon, де активно ведуть переговори з видавцем і розробниками. На тлі цих новин сценарист” ізгоя-один ” гері вітта зізнався, що працював над екранізацією іншої гри від electronic arts.

Як виявилося, ще в 2017 році велася активна підготовка до зйомок серіалу за мотивами mirror’s edge. Була зібрана основна команда авторів і розпочата робота над сценарієм, за який відповідав гері вітта. Автор навіть поділився в твіттері сторінкою готового сюжету до першого епізоду шоу.

Вітта не став вдаватися в подробиці виробництва серіалу і його скасування, очевидно пов’язаний умовами підписаних контрактів. Чутки про екранізацію mirror’s edge активно ходили ще в 2016 році. За виробництва серіалу повинна була взятися сама компанія electronic arts за підтримки студії endemol shine, проте з тих пір про серіал нічого не відомо. Швидше за все, екранізація була скасована, хоча після публікація сценариста все може змінитися.