оновлення ios 15 марним, адже нічого, по суті, не змінилося. Це не так. З кожним днем незвичайні фішки поновлення ios 15 самі трапляються на очі. Однією з таких фішок виявився додаток погода. Воно змінилося до невпізнання. Ми вивчили нові функції цієї програми, щось викликало питання, але наші уми впоралися з тим, щоб зрозуміти умовні позначення. Зібрали всю інформацію про умовні позначення і нові фішки погоди в ios 15.

Розповідаємо про основні фішки погоди в ios 15

Нова погода ios 15

Нові плитки з даними зробили погоду в ios 15 схожою на windows phone

Додаток отримав оновлений дизайн і новий шрифт, який шалено цікаво розглядати. Погодні дані розподілили по окремих плитках (привіт, windows phone). Чесно кажучи, сам частенько заглядаю в додаток, щоб просто погортати дані. Радує, що як і раніше можна дізнатися погоду по годинах, а сам прогноз тепер розрахований на 10 днів — виходячи з цього видається температурна карта, а поруч з температурою є невеликі графіки відрізки, що показують температурний діапазон. Моїх колег ця фішка ввела в оману, але в ній немає нічого особливого.

Не лякайтеся: відрізки поруч з температурою-це діапазони температур

За таким же принципом додали температурну карту, що відображає, наскільки тепло або холодно в інших містах, областях або країнах. Якщо натиснути на кнопку» шари”, то можна вибрати перегляд карт з опадами або якістю повітря.

Дивно, але сайт з десктопної версії показує інформацію штатно

На жаль, карти з якістю повітря в погоді ios 15 поки недоступні в росії: це дивно, адже дані надає ресурс breezometer.com, який показує ці дані на своєму сайті. Значить, доведеться трохи почекати, щоб ця функція з’явилася в ios 15. Про те, що нас чекає в подальших оновленнях ios 15, можете почитати в нашому яндекс.дзен! і не забудьте підписатися на наш канал!

Карта якості повітря поки не працює в росії

Фішки додатки погода в ios 15

Непоміченими залишилися ще деякі функції погоди в ios 15. Наприклад, ви можете включити оповіщення про насуваються опадах або подивитися офіційну інформацію від росгідрометцентру.

Повідомлення про опади

Тепер погода в ios 15 буде надсилати вам повідомлення, коли у вашій місцевості очікуватимуться опади. Розповідаємо, як активувати функцію.

Ця функція залишає геолокацію постійно активною

  • зайдіть в додаток погода;
  • на головному екрані натисніть кнопку з картками в правому нижньому кутку;
  • у правому верхньому кутку натисніть “функції»;
  • виберіть” повідомлення»;
  • на екрані натисніть “продовжити»;
  • пересуньте повзунок поруч з поточною геопозицією в положення»вкл”.

Врахуйте, що так додаток включає геопозицію в режим постійної активності. Це істотно впливає на витрату батареї. На жаль, без завжди включеної геолокації повідомлення працювати не будуть.

Якщо обмежити роботи геолокації, то повідомлення про опади працювати не будуть

Переключіть її в звичний для себе режим в налаштуваннях ios в положення в «при використанні програми» або в положення «при використанні програми або віджетів», якщо не хочете, щоб геолокація була постійно включена.

Так виглядають нові анімації погоди

В apple уважно поставилися до додатка, додавши анімований фон. Він буде працювати на всіх пристроях з a12 bionic або новіше, а в більш ранніх моделях iphone ця фіча працювати не буде.

Попередження про погоду

Тепер можна отримати всю інформацію про опади

Під поточною температурою на головному екрані тепер є невелике віконце, яке показує попередження про погодні умови. Це може бути сильний вітер, дощ, спека або заморозки. Якщо натиснути на “розгорнути”, то вас перекине на сайт гідрометцентру росії, де можна отримати корисну інформацію. Для інших країн прогноз надає the weather channel.

Чого не вистачає додатком погода

Точність прогнозу погоди залежить не тільки від розрахунків метеорологів

Додаток погода в ios 15 дуже сильно змінилося. На жаль, до цих пір не з’явилася функція постійного відображення погоди на заблокованому екрані. Так, цю функцію можна включити, використавши режим “не турбувати”, але це не те, чого хотілося б. Думаю, така фішка виглядала б класно, якби в iphone додали always on display. Будемо чекати подальших оновлень.

Ми отримали зручний додаток погода в оновленні ios 15 . Тепер вам не потрібно гадати, яка погода вас чекає через тиждень. До того ж, окрема подяка розробникам за карти з якістю повітря — те, що вони є, вже здорово. А вам сподобалося оновлення? розкажіть, що ще знайшли цікавого в ios 15 в нашому telegram-чаті!