Пропажа звуку на улюбленому iphone здатна шокувати будь-якого власника. Але передчасно панікувати не варто: заспокойтеся, спробуйте самостійно визначити причину зникнення звуку і спробуйте відновити нормальну роботу «яблучного» гаджета.

Напевно ви вже перевірили рівень гучності і працездатність звуку в різних додатках – від дзвінків до всіляких медіапрогравачів, тому рекомендації на цей рахунок не наводяться. Далі вам пропонується ознайомитися з описом проблем, що піддаються самостійному вирішенню без необхідності звернення в сервісний центр.

Чому на айфоне може пропасти звук?

Найчастіше iphone перестає радувати свого власника чудовими піснями і звуками з наступних причин:

• в результаті сильного засмічення динаміків / роз’єму під навушники. Особливо актуально для людей, які носять телефон в кишені або де б то не було ще, не використовуючи, при цьому, захисний чохол. Через певний час експлуатації в подібних умовах, динаміки і роз’єми забиваються дрібним сміттям, не кращим чином, що впливає на функціонування пристрою;• через програмного збою. Звук може зникнути через програмного збою. В даному випадку потрібно перепрошити iphone (якщо ваша версія ios застаріла і система давно пропонувала оновитися, зробіть це);• через поломки динаміків/роз’ємів. Якщо ви не володієте навичками ремонту мобільних телефонів, доведеться звертатися в спеціалізований сервісний центр. Самостійне втручання без знання справи здатне привести до більш суттєвих проблем.

перевірка стану динаміків і роз’ємів візьміть свій айфон, і вивчіть стан наявних входів і динаміків. Для усунення виявлених забруднень використовуйте відповідні неметалеві предмети. Будьте обережні, не пошкодити контакти. Як варіант, можете взяти розігнуту скріпку і обернути її ватою або тонкою тканиною. Якщо звук не з’явився, проблема або в програмному забезпеченні, або в працездатності комплектуючих.

Щоб уникнути такої проблеми в майбутньому, носіть iphone в чохлі.

Інструкція з перепрошивки iphone

Перш ніж бігти в сервісний центр, спробуйте перепрошити айфон і оцінити зміни. Перш за все, вам потрібно отримати саму прошивку. Це можна зробити на чудовому сайтеhttp://www.getios.com.тут вам треба вибрати девайс, модель і необхідну версію прошивки, після чого натиснути кнопку «download».

дочекавшись завантаження файлу прошивки, зробіть наступне: • підключіть телефон до ноутбука/комп’ютера, використовуючи для цього usb-шнур;• увімкніть itunes на вашому комп’ютері/ноутбуці;• вивчіть меню програми. Має бути присутнім бічне меню. Якщо такого немає, натисніть ctrl+s. У розділі виберіть ваш айфон;• натисніть «огляд», знайдіть у вкладці кнопку «оновити». Далі вам потрібно затиснути shift і, продовжуючи утримувати цю кнопку, натиснути лівою клавішею мишки на «огляд»;• з’явиться вікно. Виберіть в ньому раніше скачаний файл прошивки.

Далі itunes зробить все самостійно. Після завершення перепрошивки перевірте, чи з’явився звук. Якщо проблема залишилася, звертайтеся в спеціалізований сервісний центр для проведення професійної діагностики та виконання відповідних ремонтних заходів.