Видавництво microsoft і розробники зі студій relic entertainment і world’s edge в офіційному мікроблозі своєї стратегічної серії age of empires представили релізний трейлер нової частини — age of empires iv.

Джерело зображення: microsoft

Ролик триває трохи більше хвилини і демонструє бій конкуруючих армій від імені командувачів однієї зі сторін. Генералів при цьому відіграють реальні актори, а роль юнітів виконують металеві фігурки.

З нагоди прем’єри трейлера розробники також повідомили про випуск обраними блогерами відео з першими враженнями від age of empires iv і розкрили точний час запуску гри: реліз відбудеться 28 жовтня о 18:00 по москві.

Нагадаємо, age of empires iv запропонує перенестися «в епіцентр великих історичних битв». На старті проекту обіцяють вісім цивілізацій (власні кампанії є у чотирьох з них) і мультиплеер на вісім учасників (pvp і pve).

Age of empires iv створюється ексклюзивно для пк (steam, microsoft store, xbox game pass). Сьогодні, 25 жовтня, гра отримала перші оцінки від журналістів — середній рейтинг нової стратегії досяг 83 з 100 %.