Рівно 20 років тому, 24 вересня 2001 року, silent hill 2 вперше з’явилася в північній америці і на playstation 2 , а незабаром після цього з’явилася в інших регіонах і на першому xbox .

Перша частина вийшла в кінці життєвого циклу оригінальної playstation, що обмежувало можливості team silent в роботі над грою (через технічні обмеження доводилося створювати туман, що покриває місто), але продовження вже вийшло playstation 2. Розширена команда в 50 чоловік, таким чином, змогла не тільки працювати з більш потужним обладнанням, що дозволяло їм більш вільно реалізовувати свої задуми, а й усунула свої недоліки, взявши до уваги критику першої частини. Це призвело до наступного: в той час як перша частина набрала 86 балів на metascore, silent hill 2 набрала 89 балів, що як і раніше є високим показником донині.

З такої нагоди модний бренд supergroupies оголосив про свою останню співпрацю в області аксесуарів і одягу з silent hill 2. Такі предмети, як годинники та куртки, натхненні речами пірамідоголового, доступні для попереднього замовлення з 24 вересня по 11 жовтня.

Ви можете придбати наступні товари:

  • годинник: 218 доларів (+податок)
  • пальто: 230 доларів (+податок)
  • сумка: 148 доларів (+податок)
  • гаманець: 118 доларів (+податок)

Годинник і гаманець мають темно-червоний колір, що нагадує колір пірамідоголового. Крім того, годинна стрілка годинника схожа на його велику сокиру, а секундна стрілка – на спис. Сокира виглядає як амулет на сумці, а підкладка задньої кишені – відсилання до кінцівки з собакою з гри. Supergroupies заявила, що пальто, сумка і гаманець будуть відправлені приблизно в кінці січня 2022 року. Тим часом, термін випуску годин – кінець лютого 2022 року.

Світло-зелена підкладка всередині пальто такого ж відтінку, як і зелена куртка джеймса.