Один з найбільших інтернет-магазинів росії«сітілінк» реалізував сервіс практично миттєвого повернення коштів роздрібним покупцям при скасуванні оплаченого замовлення, оформленого через сайт компанії.

В “особистому кабінеті” клієнта на сайті ритейлера з’явилася можливість скасувати оплачене замовлення до початку його обробки на складах компанії. Грошові кошти будуть повернуті на банківську карту покупця в термін від декількох секунд до 1 хвилини в залежності від швидкості операцій обслуговуючих платіжних систем і банку. Можливість відмовитися від зробленого замовлення до початку складання співробітниками зателефонувавши в контакт-центр компанії також залишається доступною для покупців.

«при виборі необхідних товарів часом люди схильні до спонтанних покупок, часто споживач вибирає серед декількох схожих за характеристиками пристроїв і може змінити своє рішення в останній момент, – розповів олексій мурашов, директор з роздрібних продажів «сітілінк». – можливість практично моментально скасувати замовлення і повернути кошти допоможе підвищити лояльність покупців до нашого магазину, знизить кількість повернень товарів і зробить співпрацю з нами ще більш комфортною. Наша компанія одна з перших, хто пропонує цю опцію клієнтам, впевнений, що подібні рішення допоможуть розвитку онлайн-торгівлі».

Скасувати замовлення на сайті можна тільки до початку його складання. В іншому випадку відмовитися від товару можна буде після його отримання відповідно до закону «про захист прав споживачів». Раніше в “сітілінк” була можливість відмовитися від товару до етапу складання за допомогою дзвінка в контакт-центр компанії.

довідка» сітілінк ” – один з найбільших інтернет-магазинів росії, входить в гк merlion. На ринку з 2008 року.

В інфраструктурі компанії інтернет-магазин citilink.ru, 1000 магазинів і пунктів видачі замовлень в 360 містах росії.

У продуктовому портфелі близько 1000 світових брендів і 90 000 найменувань комп’ютерної, цифрової, побутової техніки, а також інших категорій товарів, включаючи автотовари, офісні та садові меблі, канцелярію, дитячі товари і спорттовари, сантехніку та електрику.

У портфелі послуг-збірка комп’ютерів, установка техніки, добірка витратних матеріалів, електронні ключі і підписи, захист покупки і майна, а також інші цифрові послуги.

1 місце в дослідженні data insight» онлайн-ринок побутової техніки та електроніки “за 2020 рік 1 місце в дослідженні data insight” онлайн-ринок побутової техніки та електроніки “(період липень 2018 – червень 2019) 3 місце в рейтингу top-100 найбільших магазинів росії e-commerce index 2020 data insight 8 місце в рейтингу «10 головних продавців рунету ” за версією forbes