Звільнення джини карано з “мандалорца” було неминуче. Останньою краплею для мишачого дому стала публікація, в якій вона порівнювала республіканське життя з євреєм під час голокосту. Наслідки були швидкими.

Disney охарактеризував її пост як ” огидний і неприйнятний» і звільнили її з серіалу «зоряні війни» . Її агенти наслідували її приклад, а hasbro навіть припинили виробництво фігурки кари дюн.

У будь-якому випадку це, ймовірно, відбудеться, оскільки disney тепер вимагає, щоб кожен, хто працює над своїми проектами, був вакцинований від covid-19, а карано публікував анти-вакційні меми. Але єдиним променем світла для неї була пропозиція daily wire попрацювати над фільмами, покликаними боротися з «лівими».

Першим з них повинен був стати «білий кулак» ( white knuckle ), трилер про далекобійників. У серпні з деякою помпою було оголошено, що карано “загорілася” роллю і що фільм змусив її відчути себе»як ніби у неї є крила”. Що ж, ці крила тепер підрізані, так як daily wire скасували проект.

Рішення, схоже, пов’язане з анти-вакцинними переконаннями карано, і в їх заяві вказується, що вони намагаються зняти фільм, але через місцеві закони у них просто не виходить це зробити. Тому вони вирішили змінити локацію, щоб уникнути обмежень.

Зважаючи на ненадійність нинішнього голлівудського пейзажу і вражаючого надмірного охоплення правлячого класу ми зробили важкий, але розсудливий вибір – виїхати далі на дикий захід і знімати фільми на своїх умовах.