Інсайдер і репортер gamesbeat джефф грабб у своєму twitter-аккаунтеопроверг припущення фанатів про те, що в недавньому інтерв’ю піт хайнс, старшийвице-президент по глобальному маркетингу bethesda softworks, нібито натякнув на появу майбутньої космо-rpg starfield на консолях playstation. Також після заяви генерального менеджера помаркетингу xbox аарона грінберга про виняткову ексклюзивність starfield для xbox series x / s і пк, грабб прийшов до висновку, що «elder scrolls 6 також планується какексклюзив для xbox».

Питання опотенціальної ексклюзивності для платформи xbox майбутньої гри the elder scrolls vi витає вже давно – ще з тих пір як microsoft оголосила про придбання bethesda в минулому році. Після офіційного переходу студії по контроль американського гіганта главаxbox game studios філ спенсер припустив, що шоста частина «сувоїв»може стати ексклюзивом для xbox, в той час як джим райан (президент і ceo sony interactive entertainment) заявив,що не знає чи з’являться starfield і elder scrolls на ps5.

І хоча возможноежеланіе microsoft використовувати the elder scrolls vi для збільшення продажів xboxseries x не дивує, варто відзначити, що поки ніяких офіційних заяв про цільових платформах майбутньої гри не прозвучало.