Sony оголосила про запуск кампанії «чудово для playstation 5» для телевізорів сімейства bravia xr, які, як повідомляє японська компанія, «створені для бездоганної роботи з ігровими консолями playstation 5 (ps5) і забезпечення фантастичного геймінгу з якісним зображенням і захоплюючим звуком». У число апаратів, об’єднаних слоганом» чудово для playstation 5″, входять моделі z9j, a90j, a80j, x95j і x90j.

Ці моделі будуть підтримувати дві нові ексклюзивні функції для роботи з ps5: “автоматичне калібрування hdr” і “автовизначення режиму зображення”. Функція “автоматичне калібрування hdr” буде доступна в оновленнях пз до кінця січня 2022 року. Функція дозволяє моментально оптимізувати налаштування hdr при первинному підключенні приставки ps5. Завдяки їй консоль ps5 автоматично розпізнає модель телевізора bravia і підбере найбільш підходящі налаштування hdr. Функція “автовизначення режиму зображення” теж буде доступна з оновленням софта в кінці січня наступного року.

Також наголошується, що в сумісних іграх зазначені телевізори вже забезпечують роботу з частотою до 120 кадрів/с в дозволі 4k. У моделі z9j час відгуку становить всього 6,0 мс, що забезпечує високу плавність зображення і швидку реакцію в шутерах, спортивних іграх та інших додатках, що вимагають якомога нижчих затримок.