Gran turismo 7 вийде вже зовсім скоро — 4 березня 2022 року. Гоночна гра для playstation 4 і playstation 5 обіцяє стати кращим симулятором на сьогоднішній день. Розробники обіцяють вичавити з заліза консолі нового покоління все до межі, використовуючи трасування променів в реальному часі, тривимірний просторовий звук, підтримку дозволу 4k, 60 кадрів в секунду і hdr.

Однак хардкорним гонщикам в грі головне не графіка, а точність управління. Спеціально для ентузіастів sony спільно з компанією fanatec готує для gran turismo 7 нове рульове колесо. У твіттері виробник опублікував нові зображення розробки під назвою gran turismo dd pro steering wheel.

Up close with the @fanatechttps://t.co/xyhem7su60 #findyourline #feelyourline ? pic.twitter.com/h3pdeevkzl

– playstation (@playstation) december 22, 2021

Кермо буде комплектуватися двома педалями з використанням 12-бітних датчиків для забезпечення точності і довговічності, а також з можливістю регулювання по вертикалі і горизонталі в залежності від уподобань гравця. Педаль гальма спроектована так, щоб забезпечувати поступове гальмування за рахунок опору. Саме колесо оснащене зворотним зв’язком з піковим крутним моментом до 5 нм, стандартним налаштуванням для новачків і розширеним меню для ентузіастів, чотирма стіками напрямки і всіма фірмовими кнопками playstation.

Gran turismo dd pro steering wheel сумісний не тільки з ps5 і ps4, але і pc. Базова версія гоночного керма і педалей з’явиться у продажу в березні за ціною 700 доларів. Дорожчий варіант зі збільшеним з 5 до 8 нм крутним моментом буде продаватися за 850 доларів, а з прокачаною педаллю гальма — за 970 доларів.