Незважаючи на вкрай успішний запуск playstation 5, sony встигла отримати масу критики на свою адресу: до дефіциту самої консолі додалася неоднозначна позиція видавця з приводу некстген-оновлень ігор. Нещодавно, наприклад, геймерів обурила відсутність безкоштовного апдейту ps4-версії horizon forbidden west – в результаті главі playstation джиму райану довелося піти на поступки.

Ще в минулому році він стверджував, що власники forbidden west на ps4 зможуть отримати поліпшену версію ексклюзиву для ps5 без додаткових транзакцій. Пізніше екшен відклали, а коли на початку вересня 2021-го були опубліковані ціни на різні видання тайтла, виявилося, що sony забула про минулі обіцянки.

Громадськість почала критикувати компанію за її забудькуватість, тому райану довелося відповісти на звинувачення. Глава playstation зазначив, що його минулі заяви стосувалися лише стартової лінійки playstation 5, куди повинна була увійти horizon. Після зміни дати релізу гра автоматично перейшла в категорію з додатковим цінником на некстген-апгрейд.

У підсумку playstation вирішила виконати свою обіцянку — ps4-версію forbidden west можна буде безкоштовно оновити для ps5. Однак райан уточнив, що надалі релізи від внутрішніх студій sony дадуть проапгрейдити тільки за $10. Це стосується в тому числі gran turismo 7 і наступної god of war.

Нагадаємо, реліз horizon forbidden west намічений на 18 лютого 2022 року. Екшен вийде на playstation 4 і playstation 5 — бажаючі вже можуть зробити попереднє замовлення.