Повелителі драконів, армії нежиті, грибні ліси, холодні забіяки, ножові маги – розробники пливуть по океану творчого божевілля на основі популярного фентезі.

Відносини між рольовими іграми іgearbox справедливо назвати болючими. Навіть головний хіт студії, незабутній кооперативний шутер borderlands, став спробою впихнути механіки arpg в звичайний шутер. Грінд, натовпи монстрів, найпростіші квести, епічні гармати. Як diablo, тільки від першої особи і з вогнепалом. І з другого разу ж впихнули!

tiny tina’s wonderlands нікуди впихати не треба. Індустрія розвинена, розробники набралися досвіду і відливають з нього нові химерні форми екшену за мотивами класичних ідей. Наприклад, стрижнем новинки стане підбір мультикласового персонажа з купою різних навичок.

Два класи вже відомі: ножемансери і брр-зерки. Перші-класичні розбійники, які звели поводження з ножами в статус мистецтва і стали магами. Вони закликають магічні заточування, нишпорять в тінях і атакують нишком. Як і годиться елітним ассасинам з крихкими хребтами, швидкість бігу у них теж пристойна.

Брр-зерки – це ті хлопці, які ламають спини доходягам з крихітними лезами. Навіть сам термін» холодна зброя ” їх смішить, адже брр-зерки керують силами льоду і здатні звернути противника в бурульку, щоб миттю пізніше розколоти на сотні плачуть осколків. А ще їм доступна школа чорної магії з висмоктуванням життєвих соків з трупів ворогів. Ні, не питайте.

Гравці зможуть перемішати до шести унікальних древ навичок, комбінуючи здібності і таланти заклинателів, бійців і стрільців. Випробувати білди належить в чарівній країні, де їх чекають голі гриболюди, чотириногі акули, пустелі з оазисами, небесне місто на вершині бобового стебла і сяючий замок королеви. Такі різні місця, але проблема загальна-навала армії скелетів під керівництвом повелителя драконів.