У липні цього року 1000 нинішніх і колишніх співробітників ubisoft підписали відкритий лист до керівництва компанії. Основні вимоги, висловлені в цьому листі і знову викладені в недавньому твіті, пов’язані з триваючими звинуваченнями в неправомірних діях в компанії.

Вони вказують на бажання “міжгалузевого співробітництва”, щоб допомогти студіям всієї індустрії вирішувати подібні проблеми в майбутньому, і просять надати співробітникам ubisoft – особливо представникам профспілки і тим, хто не займає керівні посади – “колективне місце за столом” в дискусіях про майбутнє компанії.

Група стверджує, що за 100 днів, що минули з моменту її початкового повідомлення від 28 липня, “жодна з наших вимог не була виконана”. Звертаючись до генерального директора та співзасновника іва гіймо та наслідуючи антагоністичний лист, надісланий гравцям far cry 6 незабаром після запуску гри, група запустила петицію для сторонніх людей. Петиція висловлює підтримку руху і просить підписали її викласти свої власні причини для приєднання до групи.

Оригінальний відкритий лист був написаний на знак солідарності з співробітниками activision blizzard, які оголосили страйк в результаті судового позову до компанії. Заклики групи до змін у всій індустрії неодноразово посилалися на каліфорнійського розробника, і хоча проблеми ubisoft виявилися не такими гучними, як у activision blizzard, внутрішнє невдоволення призвело до звільнення деяких старших співробітників в останні місяці.