Відбувся реліз стабільної версії chrome 95. Оновлення привнесло кілька корисних нових функцій на зразок підтримки біометричного підтвердження платежів на персональних комп’ютерах. Разом з тим були виявлені зміни в мобільній версії браузера.

Одним з головних нововведень десктопної версії chrome 95 стало розширення інтерфейсу webauthn, що дозволяє банкам і платіжним системам вимагати біометричного підтвердження при здійсненні оплати покупок в інтернеті для підвищення безпеки транзакцій.

Крім того, з оновленням прогресивні веб-додатки (pwa) тепер можуть відкривати посилання всередині себе, а не в окремому вікні. З’явилася можливість збереження груп вкладок для подальшого використання. Так, закривши всю групу, можна заново відкрити всі вкладки, що входили в неї.

У мобільній версії для android з’явилася вбудована підтримка створення перегортаються (довгих) скріншотів і адаптація кольорової палітри інтерфейсу під шпалери (потрібно android 12). Також в chrome canary з’явилася експериментальна функція, що дозволяє змінювати масштаб сторінки, як це реалізовано в десктопної версії браузера.