На останньому стрімі розробників по alpha 20 (далі a20 ) один з головних розробників гри в ході відповідей на питання сказав, що a21 планується останньою, і в 2022 році гру може чекати “вихід на золото”. Правда ці терміни здаються все ж оптимістичними-у розробників великі плани з розвитку гри, і швидше за все, вони їх не встигнуть виконати в 2022 році, адже обсяг роботи великий, та й студія складається за різними даними з не більше ніж 50 співробітників, деякі з яких до того ж працюють над іншими проектами. В а21 заплановані: бандити, переробка персонажів, води, можливість для зомбі пролазити в отвори розміром в 1 блок, нові костюми і ефекти від їх носіння, а так само багато іншого. Більше інформації з’явиться після виходу а20.

Гравці чекають реліз гри вже дуже давно – їй більше 7 років. Так само реліз означає, що гра нарешті вийде на консолях. Вона на них є і зараз, але контент відповідає версії a15.

7 days to die-пісочниця з відкритим світом, елементами rpg, хоррора, шутера і tower defense. У ній вам належить виживати в світі, повному зомбі, шукати ресурси, будувати бази, щоб пережити криваву орду, що приходить кожні 7 днів. У грі є дерево прокачування навичок, крафт, торгівля, транспорт і мультиплеер. Гра вийшла в стадію альфи в 2013 році, і до цих пір активно розробляється.