Вчора вдень на консолях і ввечері на pc відбувся реліз багатьма вважається перспективним зомбі-бойовика back 4 blood. Незважаючи на те, що за підсумками відкритого бета-тестування у гри було багато незадоволених ігровим процесом в цілому, на релізі back 4 blood вдалося здивувати навіть самих негативно налаштованих скептиків: піковий стартовий «онлайн» новинки перевищив 52 тисячі користувачів.

Важливо розуміти, що гра вийшла в самий розпал робочого тижня, і цілком ймовірно, що на вихідних рекорд буде побитий. Втім, навіть якщо цього не станеться, результат більш ніж гідний: ідейна попередниця back 4 blood в особі left 4 dead 2 може похвалитися піковим «онлайном» в 162 тисячі гравців. Втім, гранично важливо пам’ятати, що даний рекорд був зафіксований вісім років тому, коли valve роздавала гру безкоштовно всім бажаючим в якості різдвяного подарунка; back 4 blood ж всього домоглася самостійно.

Що до призначених для користувача оцінок, то вони дуже високі — 86 %. Більшість гравців вважають back 4 blood гідним спадкоємцем жанру кооперативних зомбі-бойовиків навіть незважаючи на повністю морально застарілий ігровий процес. Можливо, у випадку з back 4 blood слід оперувати не терміном «старіння», а терміном «вінтаж», що в корені змінює справу.