Ставки на кіберспорт в БК ggbet

3-15-2021
Ставки на киберспорт в БК GGBet | bukmekerov.net

 

Gg bet – не традиційна букмекерська контора в тому розумінні, що дає можливість гравцям укласти парі на всі види спорту, включаючи кіберспорт.  Це платформа з прийому ставок на кіберспортивні дисципліни. Клієнти gg bet ставки роблять на популярні турніри, змагання середнього рівня і матчі ігор counter-strike, smite, dota 2, battlegrounds, league of legends та інші. Як зайти на сайт, якщо доступ до нього заблокований? який функціонал пропонує gg bet? яким способом можна поповнити рахунок або отримати виграш? чи допоможе служба підтримки, якщо з’являться питання? відповіді на ці та інші питання в огляді бк gg bet. Також хочемо вам порекомендувати ставки на кіберспорт https://ggbet24.com/mirror/ в БК ggbet.

Реєстрація та верифікація в gg bet

Щоб робити ставки на кіберспорт, учасник повинен зареєструватися і пройти процедуру ідентифікації особи. Служба безпеки повинна переконатися, що гравець – реальна людина, а паспортні дані не в чорному списку гравців. Однак піддані не всіх держав можуть пройти процедуру реєстрації. Так, жителям сусідньої України це не вдасться. Доведеться користуватися шляхами обходу обмеження, що загрожує урізанням лімітів і блокуванням аккаунта, ігрового рахунку. Перелік країн, в яких заборонена реєстрація, вказаний в загальних правилах букмекерської контори gg bet.

Для всіх інших процес виглядає так-зареєструйтеся через електронну пошту, через аккаунт в одній з соц.мереж. Або авторизуйтеся за допомогою електронного платіжного гаманця qiwi, вказавши його номер (для російського gg bet). У другому випадку проходити подальшу ідентифікацію не знадобиться. Умова-гаманець повинен бути верифікований.

 • увійдіть на сайт gg.bet.
 • виберіть праворуч вгорі мову відображення інтерфейсу.
 • натисніть крайню праву кнопку вгорі реєстрація.
 • заповніть поля короткої форми: вкажіть логін гравця, електронну пошту, контактний номер телефону, виберіть валюту.
 • натисніть галочку біля рядка»мені вже виповнилося 18 років…згоден з правилами…”.
 • натисніть на кнопку реєстрація.

Після перевірки форми gg bet надішле на вказану електронну адресу лист з детальною інструкцією процедури верифікації. Потрібно підготувати скан-копії паспорта з фотографією, розворотами і показати його в месенджері під час відео-чату співробітнику служби безпеки букмекерської контори gg bet.

Важливо! поки гравець не буде верифікований, отримати гроші на карту, електронний гаманець буде не можна. Тому не поспішайте робити ставки і збирати виграш на депозиті.

Як зробити ставку на кіберспорт

Щоб зробити на гг бет ставки на кіберспорт, досить зареєструватися. Якщо ставка була вірною і знадобиться вивести виграш, без процедури верифікації отримати гроші не вдасться.

  • увійдіть на сайт gg bet (gg.bet або gg.ru) під логіном і паролем.

6. Поповніть ігровий рахунок будь-яким зручним способом.

 • виберіть на верхній панелі розділ кіберспорт.
 • у лівому блоці виберіть вид кіберспорту на гг бет: кс го, dota 2, lol та ін., турнір і змагання в ньому. У центральному блоці з’являться матчі, на які можна зробити ставки.
 • цифра в правій комірці показує, скільки результатів є в додатковому розписі.
 • виберіть один з результатів в основній або додатковій розпису-натисніть на коефіцієнт. Він з’явиться в купоні в правому блоці.
 • додайте результати інших матчів при бажанні.
 • виберіть тип ставки-одиночну, систему або експрес.
 • вкажіть суму. Нижче буде видно можливий виграш.

Якщо коефіцієнт змінився, з’явиться повідомлення. Можна заздалегідь підтвердити прийом ставки при зміні котирувань.

 • підтвердьте ставку.

Підсумки минулих турнірів – у вкладці результати в центральному блоці сайту gg bet.

Важливо: в передматчевих змаганнях гравець грає проти команди реальних геймерів, в матчах live – проти комп’ютерного алгоритму або бота gg bet. У першому випадку потрібно ретельно розрахувати ставку, адже підсумок гри залежить від людського фактора. У другому випадку алгоритм можна зрозуміти, вивчивши ситуацію на карті або поле. В плюс гравцеві, якщо він вдома грає в подібні комп’ютерні ігри, наприклад, в counter strike, call of duty або інші, – йому простіше зрозуміти специфіку гри.