Як і було обіцяно, сьогодні до прилавків дістався sheltered 2 — сиквел популярного свого часу симулятора управління бомбосховищем в постапокаліптичному світі. Новинка пропонується в steam за ціною в 739 рублів, проте протягом першого тижня після релізу на неї поширюється 10-процентна знижка, так що до 28 вересня sheltered 2 можна взяти за 665 рублів. Релізний відеоролик додається.

Sheltered 2 багато в чому розширює ігровий процес оригіналу 2015 року випуску і дозволить встати на чолі невеликої купки людей, що вижили після апокаліпсису, довівши їх до благополуччя. На цьому шляху, втім, у лідера “нації” буде безліч перешкод: від голоду і бандитів до радіації і викликаної нею променевої хвороби.

Заявлені харизматичні персонажі, у кожного з яких свої характер, навички і потреби, можливість знаходити і ремонтувати техніку часів колишньої величі, а також великий і багатий на різні «подарунки долі» постапокаліптичний світ.

Середній користувацький рейтинг sheltered 2 поки становить всього 51 %, проте вибірка поки настільки незначна, що спиратися на неї недоцільно. Чекаємо кілька днів, після чого робимо висновки.