playside studios оголосила, що стратегія виживання в реальному часі age of darkness: final stand вийшла в ранньому доступі steam сьогодні 7 жовтня 2021 року.

Приготуйтеся до нового, більш похмурого повороту жанру стратегії в реальному часі, в якому ви щоночі намагаєтеся пережити жахи ночі. Протягом дня ви повинні досліджувати пустелю навколо себе і спробувати повернути собі світ, постійно збираючи ресурси, за допомогою яких ви будете будувати своє місто, набирати армії на чолі з унікальними героями і зміцнювати свою оборону.

+ ще 3 картинки

Age of darkness пропонує гравцям кілька способів дати відсіч нічним жахам. Можна найняти могутніх героїв, які володіють власними унікальними здібностями, яких можна прокачувати. Дерево навичок армії також дозволяє вам налаштовувати свої регулярні війська, пропонуючи кілька шляхів розвитку для бойових одиниць ближнього, далекого і облогового бою.

Age of darkness буде управлятися спільнотою. Розробник playside прагне регулярно оновлювати вміст, щоб враховувати відгуки та проблеми спільноти, а також виконувати велику дорожню карту, яка включатиме все, від нових одиниць та будівель до механіки та навіть ігрових режимів.